Proč elektronický zabezpečovací systém

EZS - elektronický zabezpečovací systém

Elektronické zabezpečení je ideální zařízení, které chrání Váš majetek před vandalstvím. Podle statistik policie České republiky neustále roste počet krádeží a vloupání a to jak do bytů, tak kanceláří, skladů, heren a barů apod. Pomocí EZS alarmů budete okamžitě vědět, pokud se něco stane.

 

Základní rozdělení alarmů je na drátové a bezdrátové řešení. Oba způsoby EZS mají své výhody a nevýhody.

 

Drátový zabezpečovací systém "alarm"

Ke každé části alarmu (čidlo, ústředna, klávesnice, siréna) je potřeba natáhnout kabeláž. To může být problém, pokud se alarm instaluje do už hotových prostor a dodatečné kabely mohou působit rušivě. V tomto případě se kabely mohou schovat do lišt, podhledů a tak podobně. Výhoda je, že napájení je zprostedkováno z jednoho bodu a nemusíte se o nic starat. Ideálně se hodí do nově budovaných prostor, nebo do míst, kde lze kabely pěkně ukrýt do lišt, podhledů atd.

 

Bezdrátový zabezpečovací ystém "alarm"

Všechny, nebo některé součásti elektronického zabezpečení (čidlo, ústředna, klávesnice, siréna) mohou být připojeny bezdrátově. Nemusí se nikde tahat kabeláž, ale každá součást musí být napájena z baterií nebo z napájecího zdroje. Instalace je jednodušší, protože se nemusí nikde montovat dráty. Na druhou stranu je potřeba se starat o jednotlivé komponenty, pokud jsou vybité baterie atd. Tuto údržbu je potřeba provádět cca jednou do roka.

 

Výhody obou typů alarmů EZS pak kombinuje hybridní EZS systém. Ten umožňuje připojit jak drátové, tak bezdrátové komponenty. Pro každé místo se pak můžete rozhodnout, zda se dotáhne kabel nebo se použije bezdrátová varianta.

 

Zabezpečovací systém JABLOTRON

 
Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!
 
JABLOTRON  je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).
 
 

Snadné ovládání

  • Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON  první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!
 
 

Nadčasový designNadčasový design

  • Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.
 
 

Multifunkční použití

  • JABLOTRON  vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!
 
 

Šetrná instalace

  • Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON  umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!
 
 

Dostupný odkudkoliv

  • Ke svému alarmu JABLOTRON  se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.
 
 

Skutečné bezpečí

  • Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. První 3 měsíce navíc zdarma!
  • Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!