Revize

Proč si vybrat revizi od nás

Naše firma poskytuje komplexní služby v oblasti revizí elektroinstalace a elektrických zařízení nejrůznějších kategorií. Zkontrolujeme vaše zařízení, zavedeme jejich databázi, budeme za vás sledovat blížící se termíny povinných revizí v souladu se stávajícími normami. To vše za použití moderního vybavení v běžném i výbušném prostředí po celém území České Republiky.

Naše technické vybavení a zkušenosti v oboru nám umožňují pro vás zajistit revize elektroinstalace a zařízení v běžném i výbušném prostředí podle současných norem. Poskytujeme celkový servis zahrnující poradenství v oboru elektro

Revize elektrických zařízení

Provádíme revize elektroinstalace, hromosvodů, elektrických zařízení, rozvaděčů, elektrických spotřebičů, ručního nářadí a strojů.

 

Revizní lhůty

Zbavíme vás povinnosti hlídat revizní lhůty vašich zařízení. Začleníme vás do databáze a sami vás budeme informovat o blížícím se konci revizní lhůty daného zařízení. Už nikdy nezmeškáte termín revize.

 

Výbušné prostředí

Provádíme revize ve výbušném prostředí s výbušnými kapalinami, plyny a prachy. Revize zajišťujeme na čerpacích stanicích pohonných hmot a LPG, v lakovnách, chemických provozech, provozovnách s hořlavým prachem, v prostředí pneumatické dopravy sypkých hmot.

 

Protokol o určení vnějších vlivů

Protokol o určení vnějších vlivů popisuje jak chránit zařízení podle prostředí, ve kterém je provozováno. Protokol pro vás vypracujeme v souladu s normou ČSN 33 2000-3 pro stávající i nově provozovaná elektrická zařízení. Protokol zajistíme pro normální i výbušné prostředí.